talíř hluboký 17,5x17,5cm PH MINT CULINARIA
Kód: MA-369918
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 17,5 x 17,5 cm, PH MINT, CULINARIA. rozměry: 17,5 x 17,5 cm materiál: plast barva: mint Hluboký hranatý talíř CULINARIA je určený k servírování nejrůznějších pokrmů a pochutin. Talíř je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022556313 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,078 kg |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
