talíř hluboký 18cm PALAS keramický HN
Kód: MA-326149
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 18 cm, PALAS, keramický HN. průměr: 18 cm materiál: keramika barva: hnědá Hluboký talíř PALAS v barvě hnědé. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591022595336 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,475 kg |
| Objem přepravní: | 1,9855 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
