talíř hluboký 20,4cm SHAPE keramický
Kód: MA-267157
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 20,4 cm, SHAPE, keramický. průměr: 20,4 cm materiál: keramika Talíř hluboký SHAPE, v krémové barvě s dekorem krajky, vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022599365 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,495 kg |
| Objem přepravní: | 2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
