talíř hluboký 20cm PH mix barev
Kód: MA-256531
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 20 cm, PH mix barev. průměr: 20 cm materiál: plast mix barev: bílá, růžová, modrá, zelená, béžová, šedá Plastový talř je vhodný nejen pro děti, je nerozbitný a lehce omyvatelný. Své uplatnění najde nejen doma, ale i na chatě, na zahradě či při kempování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590474902303 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,062 kg |
| Objem přepravní: | 6 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
