talíř hluboký 20cm SOVA keramický
Kód: MA-369060
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hluboký talíř 20 cm SOVA keramický. průměr: 20 cm materiál: keramika Výrobek je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022368527 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Objem přepravní: | 1,5435 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
