talíř hluboký 21,6cm LAVENDER porcelánový
Kód: MA-325820
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 21,6 cm, LAVENDER, porcelánový. průměr: 21,6 cm materiál: porcelán barva: bílá dekor: levandule Porcelánové talíře jsou díky svému jemnému dekoru velice oblíbené. Jsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Hluboký talíř by určitě neměl chybět v žádné domácnosti. Je ideální variantou pro klasické i moderní kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8591022351284 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,33 kg |
| Objem přepravní: | 1,936 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
