talíř hluboký 21cm MONA porcelánový BÍ
Kód: MA-282229
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 21 cm MONA, porcelánový, BÍ. rozměry: 21 x 21 cm materiál: porcelán barva: bílá Hranatý hluboký talíř. Je vhodný do myčky na nádobí, ale z důvodu použití mycích prostředků do myčky na nádobí může dojít k rychlejšímu opotřebení materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8592381104443 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,34 kg |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,9845 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 21 cm |
| Zařazení - jídelna: | Stolování |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
