talíř hluboký 22cm PH MO ICE CULINARIA
Kód: MA-327313
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 22 cm, PH MO ICE, CULINARIA. průměr: 22 cm materiál: plast barva: modrá Hluboký plastový talíř CULINARIA je vhodný k podávání pokrmů. Talíř je vyrobený z plastu a je vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022605905 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,064 kg |
| Objem přepravní: | 1,5435 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
