talíř hluboký 23cm PH STONE
Kód: MA-259827
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 23 cm PH STONE. průměr: 23 cm materiál: plast barva: granit STONE Plastový talř je vhodný nejen pro děti, je nerozbitný a lehce omyvatelný. Své uplatnění najde nejen doma, ale i na chatě, na zahradě či při kempování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590394065003 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,8515 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
