talíř hluboký 23cm porcelánový BÍ
Kód: MA-268564
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký 23 cm, porcelánový, BÍ. průměr: 23 cm materiál: porcelán barva: bílá Hluboký nedekorovaný talíř. Talíř je vhodný i do gastro provozu, lze jej používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. myčka: ano¨ mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022166024 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,418 kg |
| Objem přepravní: | 2,3805 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
