talíř hluboký skleněný CADIX 21,5cm BÍ
Kód: MA-265100
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký CADIX, 21,5 cm, skleněný BÍ. průměr: 21,5 cm materiál: tvrzené sklo barva: bílá Hluboký talíř má víceúčelové využití a není snad domácnost, která by ho neměla. Je ideální variantou na polévky, těstoviny a další pokrmy. Vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 0026102377918 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,38 kg |
| Objem přepravní: | 1,7457 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 3,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
