talíř hluboký skleněný DIWALI 20cm TYRK
Kód: MA-267322
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký DIWALI 20 cm, skleněný TYRK. průměr: 20 cm materiál: sklo barva: tyrkysová Hluboký talíř DIWALI je vhodný k podávání pokrmů, je vyrobený z tvrzeného skla v tyrkysové barvě. Lze používat do mikrovlné trouby i do myčky na nádobí. Talíř je vysoce odolný proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií. Udržuje teplotu pokrmů a je 100% recyklovatelný. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 0883314727517 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,328 kg |
| Objem přepravní: | 1,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
