talíř hluboký skleněný EBRO 23,5cm BÍ
Kód: MA-211472
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký EBRO, 23,5 cm, skleněný BÍ. průměr: 23,5 cm materíál: sklo barva: bílá Hluboký talíř EBRO z tvrzeného skla bílé barvy. Talíř lze používat do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8411712238117 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,37 kg |
| Objem přepravní: | 2,1888 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 3,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
