talíř hluboký skleněný PARMA 23x23cm BÍ
Kód: MA-368243
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř hluboký PARMA, 23 x 23 cm, skleněný BÍ. rozměry: 23 x 23 cm materiál: sklo barva: bílá Hluboký talíř PARMA z tvrzeného skla bílé barvy. Kvalitní sklo s vysokou pevností, lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8411712558116 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,39 kg |
| Objem přepravní: | 1,9573 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 3,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
