talíř mělký 23,5x23,5cm PH MINT CULINARIA
Kód: MA-369935
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 23,5 x 23,5 cm, PH MINT, CULINARIA. rozměry: 23,5 x 23,5 cm materiál: plast barva: mint Plastový mělký talíř CULINARIA určený pro podávání různých pokrmů. Skvělé využití najde například při zahradním grilování nebo kempování. Vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022584958 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,094 kg |
| Objem přepravní: | 1,104 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
