talíř mělký 23cm PH mix barev
Kód: MA-226711
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 23 cm, PH mix barev. průměre: 23 cm materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, červená, zelená, modrá Plastový talř je vhodný nejen pro děti, je nerozbitný a lehce omyvatelný. Své uplatnění najde nejen doma, ale i na chatě, na zahradě či při kempování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594020082334 |
| Hloubka přepravní: | 22,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,082 kg |
| Objem přepravní: | 1,03968 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22,8 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
