talíř mělký 24cm BASIC porcelánový BÍ (6ks)
Kód: MA-327318
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 24 cm, BASIC, porcelánový BÍ (6 ks). průměr: 24 cm materiál: porcelán barva: bílá balení: 6 ks Mělké nedekorované talíře BASIC, vyrobené z porcelánu, jsou vhodné i do gastro provozu. Lze jej používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Sada obsahuje 6 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.98 kg |
| EAN: | 8591022536735 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,98 kg |
| Objem přepravní: | 4,608 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
