talíř mělký 24cm MONA porcelánový BÍ
Kód: MA-282233
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 24 cm MONA, porcelánový, BÍ. rozměry: 24 x 24 cm materiál: porcelán barva: bílá Hranatý mělký talíř. Je vhodný do myčky na nádobí, ale z důvodu použití mycích prostředků do myčky na nádobí může dojít k rychlejšímu opotřebení materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8592381104450 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,474 kg |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,152 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 2 cm |
| Zařazení - jídelna: | Nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
