talíř mělký 25cm CHARME dekor porcelánový
Kód: MA-369998
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 25 cm, CHARME, dekor, porcelánový. průměr: 25 cm materiál: porcelán Mělký porcelánový talíř CHARME je vhodný pro podávání různých pokrmů. Možnost doplnit o hrnek, misku nebo šálek s podšálkem ve stejném dekoru. Talíř lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8591022477144 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,551 kg |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,25 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 2 cm |
| Zařazení - jídelna: | Nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
