talíř mělký 26,5cm porcelánový BÍ
Kód: MA-369316
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 26,5 cm, porcelánový BÍ. průměr: 26,5 cm materiál: porcelán barva: bílá Mělký nedekorovaný talíř. Talíř je vhodný i do gastro provozu, lze jej používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8591022340493 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,637 kg |
| Objem přepravní: | 1,0935 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
