talíř mělký 27cm PALAS keramický HN
Kód: MA-326150
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 27 cm, PALAS, keramický HN. průměr: 27 cm materiál: keramika barva: hnědá Mělký talíř PALAS v barvě hnědé. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8591022595343 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,955 kg |
| Objem přepravní: | 2,744 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
