talíř mělký skleněný CADIX 25cm BÍ
Kód: MA-265105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký CADIX, 25 cm, skleněný BÍ. průměr: 25 cm materiál: tvrzené sklo barva: bílá Tradiční talíř, který je nedílnou součástí každé domácnosti a kuchyně. Bez dekoru vypadá jídlo na talíři ještě chutněji. Vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 0261023779025 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 1,352 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
