talíř mělký skleněný DIWALI 25cm ŠE
Kód: MA-267320
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký DIWALI 25 cm, skleněný ŠE. průměr: 25 cm materiál: sklo barva: šedá Mělký talíř DIWALI je vhodný k podávání pokrmů, je vyrobený z tvrzeného skla v šedé barvě. Lze používat do mikrovlné trouby i do myčky na nádobí. Talíř je vysoce odolný proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií. Udržuje teplotu pokrmů a je 100% recyklovatelný. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 0883314714661 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,413 kg |
| Objem přepravní: | 1,25 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
