talíř mělký skleněný PARMA 27x27cm BÍ
Kód: MA-368242
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký PARMA, 27 x 27 cm, skleněný BÍ. rozměry: 27 x 27 cm materiál: sklo barva: bílá Mělký talíř PARMA z tvrzeného skla bílé barvy. Kvalitní sklo s vysokou pevností, lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8411712558109 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,504 kg |
| Objem přepravní: | 1,458 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
