talíř na pizzu 32cm FRIEND`S TIME skleněný BÍ
Kód: MA-265722
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř na pizzu 32 cm FRIEND`S TIME skleněný BÍ. - opálové nádobí - vhodný do myčky na nádobí - vhodný do mikrovlnné trouby průměr: 32 cm materiál: sklo barva: bíláDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 0026102468326 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 2,048 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
