talíř plechový pr.26cm VÁNOČNÍ mix
Kód: MA-385423
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř plechový pr. 26 cm, VÁNOČNÍ, mix. průměr: 26 cm výška: 2,5 cm materiál: plech mix 3 dekory Plechový talíř s motivem vánočních perníčků navodí tu správnou slavnostní atmosféru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8718158705730 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,69 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
