talíř servírovací 28,5x21x2cm dělený BRILLANTE bambus
Kód: MA-327189
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Přírodní talíř 28,5 x 21 x 2 cm z bambusového dřeva určený především na servírování slaných či sladkých pochutin. Díky děleným dřevěným přepážkám je možné servírovat více druhů pochutin na jednom podnosu. Pokud máte rádi pořádek na talíři, bude tento talíř ideální pro vás. Svůj talíř můžete doplnit o další výrobky z naší řady BRILLANTE BAMBOO.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8591022574935 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,525 kg |
| Objem přepravní: | 5,423 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
