talíř servírovací 28x18,5x2cm BRILLANTE bambus
Kód: MA-267269
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř servírovací 28 x 18,5 x 2 cm, BRILLANTE, bambus. rozměry: 28 x 18,5 x 2 cm Servírovací talíř z kvalitního přírodního bambusového dřeva vám umožní podávat pochutiny, které máte rádi. Je ohraničen vyšším okrajem, takže vše zůstane tam kde má. myčka: ne mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8591022574942 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,445 kg |
| Objem přepravní: | 1,102 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
