talíř servírovací skleněný PARMA 24x34cm BÍ
Kód: MA-267246
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř servírovací, skleněný, PARMA, 24 x 34 cm, BÍ. rozměry: 24 x 34 cm materiál: sklo barva: bílá Mělký talíř PARMA z tvrzeného skla, bílé barvy. Kvalitní sklo s vysokou pevností, lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8411712763107 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,684 kg |
| Objem přepravní: | 1,584 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
