taška 27x27x15cm PH mix barev
Kód: MA-717009
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška 27 x 27 x 15 cm, PH mix barev. rozměry (Š x V x H): 27 x 27 x 15 cm objem: 10 l materiál: tkaný laminovaný polypropylen barva: černá a bílá s puntíky nosnost: 10 kg - díky opakovatelnému použití chráníte přírodu - skladná taška, která nezabírá místo - snadná údržba - odolné popruhy pro lepší přenášeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419014320 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 0,4 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,2916 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
