taška 35x35x20cm PH BÉŽ
Kód: MA-717007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška 35 x 35 x 20 cm, PH BÉŽ. rozměry (Š x V x H): 35 x 35 x 20 cm objem: 24 l materiál: tkaný laminovaný polypropylen barva: béžová nosnost: 25 kg - pevná taška, vhodná pro velké rodinné nákupy - díky opakovatelnému použití chráníte přírodu - skladná taška, která nezabírá místo - snadná údržba - odolné popruhy pro lepší přenášení Odolná taška pro rodinné nákupy, která lze snadno složit a např. uložit do kufru auta, abyste ji měli při sobě a již nikdy nemuseli kupovat jednorázové igelitové tašky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5907800690699 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,6125 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
