taška 44x34x18cm/3mm plstěná mix barev
Kód: MA-387413
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška 44 x 34 x 18 cm / 3 mm, plstěná, mix barev. rozměry: 44 x 34 x 18 cm tlouštka plstě: 3 mm materiál: plsť mix barev: oranžová, růžová, tyrkysová, béžováDoplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8721037386265 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,244 kg |
| Objem přepravní: | 3,905 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 35,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
