taška chladicí 4l 20x15x15cm mix motivů
Kód: MA-385574
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 4 l, 20 x 15 x 15 cm, mix motivů. objem: 4 l rozměry (D x Š x V): 20 x 15 x 15 cm mix barev a motivů: žlutá SUMMER, modrá ALOHA Chladící taška je ideální na cesty na dovolenou či chatu. Nápoje a jídlo je díky vnitřní izolaci udržováno ve stálé teplotě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8719202535839 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,81375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
