taška chladicí 10l 20x20x30cm mix barev
Kód: MA-387835
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 10 l, 20 x 20 x 30 cm, mix barev. objem: 10 l, 7 mm pěna rozměry: 20 x 20 x 30 cm materiál: polyester mix barev: zelená, khaki, šedá Chladicí taška je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8721037792165 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,31 kg |
| Objem přepravní: | 4,292 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
