taška chladicí 10l 21,5x21,5x26cm MO
Kód: MA-387204
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 10 l, 21,5 x 21,5 x 26 cm, MO. objem: 10 l rozměry: 21,5 x 21,5 x 26 cm materiál: polyester barva: tmavě modrá Chladicí taška je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8721037342094 |
| Hloubka přepravní: | 0,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,315 kg |
| Objem přepravní: | 1E-6 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,1 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
