taška chladicí 10l 31x3cm, nylon, na zip, mix barev
Kód: MA-387833
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 10 l, 31x3cm, nylon, na zip, mix barev. objem: 10 l rozměry: materiál: nylon mix barev: béžová, tmavě zelená, černá Chladicí taška je ideální na cesty na dovolenou či chatu. Nápoje a jídlo je díky vnitřní izolaci udržováno ve stálé teplotě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8721037603324 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,088 kg |
| Objem přepravní: | 1,5136 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 21,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
