taška chladicí 10l 32x16x22,5cm mix motivů
Kód: MA-385904
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
taška chladicí 10 l, 32 x 16 x 22,5 cm, mix motivů. objem: 10 l rozměry (D x Š x V): 32 x 16 x 22,5 cm mix barev a motivů: žlutá SUMMER, modrá ALOHA Chladící taška je ideální na cesty na dovolenou či chatu. nápoje a jídlo je díky vnitřní izolaci udržováno ve stálé teplotě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8719202524499 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,079 kg |
| Objem přepravní: | 2,55 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
