taška chladicí 20l 29x22x31cm MO
Kód: MA-387205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 20 l, 29 x 22 x 31 cm, MO. objem: 20 l rozměry: 29 x 22 x 31 cm barva: tmavě modrá Chladicí taška je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8721037342179 |
| Hloubka přepravní: | 0,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,009 kg |
| Objem přepravní: | 1E-6 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,1 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
