taška chladicí 30l 31x31x37cm mix barev
Kód: MA-387836
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí 30 l, 31 x 31 x 37 cm, mix barev. objem: 30 l, 7 mm pěna rozměry: 31 x 31 x 37 cm materiál: polyester mix barev: zelená, khaki, šedá Chladicí taška je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8721037792196 |
| Hloubka přepravní: | 54 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,588 kg |
| Objem přepravní: | 13,23 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
