taška chladicí DELIA 8l NAVY
Kód: MA-287939
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška chladicí DELIA, 8 l, NAVY. objem: 8 l rozměry (š x h x v): 34 x 15 x 22 cm dekor: NAVY Chladící taška slouží k uchování potravin v chladu, je ideální na pláž, piknik, kempování, v domácnosti. Vnější materiál je vysoce odolný polyester, vnitřní materiál je izolační vrstva PE pěna. Vnitřní hladké stěny umožňují velmi snadnou údržbu a očištění v případě znečištění potravinami. Dodávána v námořnicky modré barvě s bílými pruhy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022462089 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 2,304 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
