taška LAPAČ SNŮ 42x42cm BA mix dekorů
Kód: MA-717008
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška LAPAČ SNŮ 42 x 42 cm, BA mix dekorů. rozměry (Š x V): 42 x 42 cm materiál: 100% bavlna barva: krémová (ecru) dekor - lapač snů mix barev potisku: červená, modrá, zelená, hnědá, černá nosnost: 10 kg - pevná bavlněná taška, vhodná pro menší nákupy - díky opakovatelnému použití chráníte přírodu - skladná taška, která nezabírá místo a vejde se i do kabelky nebo do kapsy bundy - snadná údržba, možno prát na 30 °C - odolné popruhy pro snadné přenášení Odolná taška pro drobné nákupy, která lze snadno složit, abyste ji měli při sobě a již nikdy nemuseli kupovat jednorázové igelitové tašky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590419717047 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,882 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 42 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
