taška LISTY MONSTERA 40x40x20cm PH mix barev
Kód: MA-717005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška LISTY MONSTERA 40 x 40 x 20 cm, PH mix barev. rozměry (Š x V x H): 40 x 40 x 20 cm objem: 36 l materiál: tkaný laminovaný polypropylen mix barev: žlutá, světle zelená, zelená, tyrkysová, modrá nosnost: 25 kg - pevná taška, vhodná pro velké rodinné nákupy - díky opakovatelnému použití chráníte přírodu - skladná taška, která nezabírá místo - snadná údržba - odolné popruhy pro lepší přenášení Odolná taška pro rodinné nákupy, která lze snadno složit a např. uložit do kufru auta, abyste ji měli při sobě a již nikdy nemuseli kupovat jednorázové igelitové tašky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5907652580360 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,8 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
