taška mikrotenová 0,07my TRA nosnost 5kg (200ks)
Kód: MA-829198
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška mikrotenová 0,07 my TRA nosnost 5 kg (200 ks). 40 x 20 x 30 cm / kt mikroténová taška na roli barva: transparentní nosnost: 5 kg balení: 200 ksDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8594179601936 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,31 kg |
| Objem přepravní: | 1,127 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
