taška na tříděný odpad 30x30x39cm (3ks)
Kód: MA-386932
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška na tříděný odpad 30 x 30 x 39 cm (3 ks). rozměry jedné tašky: 30 x 30 x 39 cm sada 3 ks: PAPÍR, PLAST, KOV Lze použít jednotlivě, nebo spojit suchým zipem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8721037303279 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,066 kg |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
