taška nákupní CARGO 45l, nosnost 30kg mix barev
Kód: MA-258190
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška nákupní CARGO 45 l, nosnost 30 kg, mix barev. objem: 45 l rozměry (v x š x h): 96 x 36 x 32 cm rozměry vaku: 49 x 32 x 24 cm průměr koleček: 14,5 cm doporučené maximální zatížení: 30 kg mix barev: černá, modrá, fialová, šedá Praktická nákupní taška na kolečkách k usnadnění každodenních nákupů. Konstrukce tašky je ocelová a vak z polyesteru. Odnímatelná kabela.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8594174762069 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 90 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,3 kg |
| Objem: | 45 l |
| Objem přepravní: | 20,52 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Typ: | nákupní taška |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
