taška nákupní CARRIE 30l, nosnost 30kg, PUNTÍKY ŠE
Kód: MA-287948
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška nákupní CARRIE 30 l, nosnost 30 kg, puntíky, šedá. objem: 30 l rozměry: 95 x 36 cm nosnost: 30 kg barva: šedá s puntíky Nákupní taška na kolečkách je pomocníkem při těžších nákupech zejména pro starší občany a ženy. Textilní taška je snadno odnímatelná z kovové konstrukce a je lehce omyvatelná. Taška na kolečkách má ergonomickou rukojeť a konstrukce tašky je zpevněná kovovou odkládací plochou, která stabilizuje celý výrobek. Plastová kolečka umožňují jednoduchý pohyb po jakémkoli povrchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.51 kg |
| EAN: | 8591022407417 |
| Hloubka přepravní: | 92 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,51 kg |
| Objem přepravní: | 26,496 dm3 |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
