taška nákupní skládací 40x56cm PES mix dekorů
Kód: MA-387834
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška nákupní skládací 40 x 56 cm, PES, mix dekorů. rozměry: 40 x 56 cm materiál: polyester mix barev a dekorů motiv květina: žlutá, růžová, zelená motiv bambus: modrá, zelená, béžová Praktická nákupní polyesterová taška.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8721037663779 |
| Hloubka přepravní: | 12,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,021 kg |
| Objem přepravní: | 1,5 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
