taška nákupní skládací HVĚZDY 59x37cm PES
Kód: MA-326935
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška nákupní skládací HVĚZDY, 59 x 37 cm, PES. rozměry: 59 x 37 cm materiál: 100 % polyester nosnost: 10 kg Taška nákupní skládací Pretty Up s dekorem hvězdiček je praktická a velmi skladná pro každodenní nákupy. Taška je lehká a velmi odolná. Unese i větší nákup. Její hlavní výhodou je, že zcela nahradí jednorázové igelitové tašky. Praní v pračce na 30 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022590348 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,099 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
