taška nákupní SYDNEY 42l, nosnost 40kg ČRV/ČER
Kód: MA-324929
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nákupní taška SYDNEY 42 l, nosnost 40 kg, ČRV/ČER. - nákupní taška na kolečkách se dvěma kolečky - hliníkový rám je opatřen v místě držení měkkou rukojetí - skládací rukojeť pomocí plastového kloubu - klopna se zapínáním na přezku - taška z odolného nepromokavého polyesteru - snadno údržbový materiál, omyvatelný vlhkým hadříkem - na zadní straně tašky se nachází kapsa na zip Nákupní taška na kolečkách je skvělý pomocník při těžkých nákupech. Konstrukce je z lehké slitiny hliníku. kostra: slitina hliníku, rám tašky je skládací kolečka: EVA pěna, pr. 21 cm (velká kolečka) plášť: polyesterová kůže potažená PVC barva: červená + černá (víko)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8590419324641 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 46 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,5 kg |
| Kolečka: | Ano |
| Objem: | 42 l |
| Objem přepravní: | 41,4 dm3 |
| Počet koleček: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 90 cm |
| Typ tašky: | taška na kolečkách |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
