taška nákupní TERMO SHOP 30l, nosnost 30kg
Kód: MA-287946
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Taška nákupní TERMO SHOP 30 l, nosnost 30 kg. objem: 30 l rozměry: 91 x 35 cm nosnost: 30 kg Nákupní taška na kolečkách je pomocníkem při těžších nákupech zejména pro starší občany a ženy. Textilní taška je snadno odnímatelná z kovové konstrukce a snadná na údržbu. Taška na kolečkách má ergonomickou rukojeť a konstrukce tašky je zpevněná kovovou odkládací plochou, která stabilizuje celý výrobek. Plastová kolečka umožňují jednoduchý pohyb po jakémkoli povrchu. Součástí tašky je tepelně izolovaná kapsa pro delší uchování mražených nebo nebo teplých potravit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8591022462331 |
| Hloubka přepravní: | 89 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,8 kg |
| Objem přepravní: | 29,637 dm3 |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
